Skočit na obsah
Skočit k navigaci

Novinky

Co je u nás nového? Hledejte aktuální zprávy o zubní hygieně a péči o ústní dutinu pod značkou Signal. Vyvíjíme pro vás stále dokonalejší produkty a pomůcky. Buďte v obraze a informujte se, které jsou nejnovější!

Facebookoví fanoušci značky Signal zvolili první Českou Miss Úsměv 2015: Karolínu Mališovou

Letošní volba České Miss s sebou přinesla i novou kategorii, Českou Miss Úsměv, za uvedením stojí partner soutěže krásy, značka Signal. Na finálový večer bylo třeba se náležitě připravit. Ve všech disciplínách dívkám kromě krásných šatů a perfektní postavy pomáhal i oslnivý úsměv, o který pečovaly s pomocí zubní pasty Signal White Now Gold. Nejkrásnější a nejzářivější úsměv má podle fanoušků Karolína Mališová, 18letá studentka z Otic u Opavy. Karolína uvedla, že za jejím zářivým úsměvem stojí pravidelná péče, zuby si čistí 2x až 3x denně. Vítězstvím v nové kategorii získala finanční výhru, ale i zásobu produktů značky Signal na celou dobu svého kralování. České Miss Úsměv srdečně gratulujeme!


Signal podporuje Českou Miss 2015 Signal podporuje Českou Miss 2015 a přináší novou kategorii Česká Miss Úsměv

Značka Signal se i tento rok stala hrdým partnerem renomované soutěže krásy Česká Miss. V letošním ročníku navíc díky partnerství přibyde nová kategorie Česká Miss Úsměv 2015, kterou můžete volit prostřednictvím facebookové aplikace „Zvolte Českou Miss úsměv!“ na adrese www.facebook.com/SignalCeskaRepublika. Finalistky nepodceňují nejen přípravy na velké finále soutěže, které se v Praze bude konat již 28. března, ale ani péči o svůj dokonalý úsměv. Používají zubní pastu Signal White Now Gold, která obsahuje třikrát více bělících složek a dokáže rozzářit úsměv již po prvním vyčištění. Navíc perfektně padne do kabelky, a tak u žádné z finalistek nemůže chybět.


Prvních 250 z vás získá taštičku plnou výrobků Signal.

Nakupte výrobky v hodnotě 99 Kč v prodejnách dm ČR a získejte dárek.

Pravidla soutěže ke stažení ZDE!


Signal White Now Gold

Unikátní zubní pasta z řady Signal White Now se pyšní skutečně nejlepšími výsledky v okamžitém bělení zubů.

Naprostá novinka obsahuje třikrát silnější složení pro ještě bělejší úsměv. Patentovaná formule nejprve při použití vytvoří jedinečnou modrozářivou pěnu. Po vyčištění zubů modrá barva zmizí a zuby jsou bělejší, než byly kdykoliv předtím. Stačí skutečně jediné vyčištění – účinek této bělicí zubní pasty byl vědecky prokázán.


Expertní kartáček

Samozřejmě, že víte, jak se mají správně čistit zuby. Shora dolů, to je přece jasné. Ale – jste si opravdu jisti, že náležité vertikální pohyby dokážete důsledně dodržet? Bohužel až 68% lidí si čistí zuby horizontálně či krouživými pohyby. To je docela problém. Může jít velmi brzy také o nemalé částky za výplně nebo jiné zákroky zubaře, protože takové čištění kazům nezabrání. Horizontální čištění totiž neodstraní plak z mnoha záhybů zubů, zejména ne zpod dásní.

Stomatolog MUDr. David Kadlec mluví za všechny zubaře, když říká, že zuby bychom si měli čistit „stíravým pohybem od dásně ke korunce zubu a nezapomínat na kousací plošky“. Jenže vertikální pohyb při čištění zubů není právě snadný – je pracný a vyžaduje určitý cvik a trpělivost. O většině zubních kartáčků přitom současně platí, že na čištění shora dolů nejsou vůbec připraveny.

Signal s ohledem na všechny tyto argumenty vyvinul první kartáček s unikátními vějířovitě uspořádanými štětinkami. Signal Vertical Expert doslova vede při čištění zubů – a to právě shora dolů.

Dlouhé, extra tenké štětinky se snadno dostanou mezi zuby pro přesné mezizubní čištění. Kratší štětinky umožňují čištění oblasti dásní a povrchu zubů. Kulaté držátko kartáčku zjednoduší pohyb při čištění zubů.


Signal Expert Protection

Signal věnuje čas a energii do vývoje novinek, které vám zjednoduší ranní hygienu a omezí čas strávený v koupelně na minimum, a to všechno, aniž byste zanedbali zubní hygienu. Abychom vaši koupelnu vybavili těmi nejkvalitnějšími produkty pro důkladné čištění zubů, radíme se při vytváření nových návrhů se zubními lékaři.

Výsledkem je absolutní novinka v našem portfoliu komplexní péče o zuby: tři verze multifunkční zubní pasty Signal Expert Protection, až dosud nejvyspělejšího výrobku tohoto druhu. Signal Expert Protection chrání před zubním kazem a kamenem, posiluje dásně, poskytuje 18hodinovou ochranu před zubním plakem, osvěžuje dech a chrání sklovinu, obnovuje přirozenou bělost zubů a působí proti bakteriím.

Signal Expert Protection spojuje účinek zubní niti, ústní vody a zubní pasty.

Obsahuje aktivní HAP minerál, zinek a účinné mikrogranule, které zastupují zubní nit v efektivním čištění mezizubních prostorů. Signal Expert Protection také obsahuje zinek, který poskytuje ochranu proti bakteriím a zubnímu plaku, čímž se nahrazuje používání ústní vody.

Kromě verze Signal Expert Protection Complete Original pro každodenní čištění chrupu je tu také mimořádně svěží varianta Signal Expert Protection Complete Fresh a bělicí pasta Signal Expert Protection Complete White.