Skip to content
Pár make-up triků, které rozjasní váš den. Jednoduché tipy, které vám pomohou dosáhnout oslnivého úsměvu.

" />
4 zásadní tipy, které vám rozzáří úsměv

4 zásadní tipy, které vám rozzáří úsměv

Správná péče o vaši pleť vám pomůže získat více fotogenický úsměv. Poradíme vám, jak vypadat na fotografiích lépe, jak si nacvičit úsměv, jak použít make-up, abyste zvýraznili svůj úsměv a péči o své zuby.

Všichni víme, že správná péče o ústní dutinu je klíčem k tomu, aby vaše zuby vypadaly běleji. Ale víte, že s několika chytrými tipy mohou vaše zuby ještě více zazářit? V této příručce vám ukážeme, jak zvýraznit váš úsměv. Čtěte dál.

Zdokonalte své perlově bílé zuby díky švestkové rtěnce

Výběr barvy rtěnky může ovlivnit, jak jasně váš úsměv svítí. S oranžovými tóny nebo tmavě červenými mohou zuby vypadat žlutěji, než ve skutečnosti Vyměňte své tmavé odstíny za modré podtóny nebo pravé červené barvy, díky nimž se váš úsměv může zesvětlit.

Vyberte si bronzující pudr chytře

Pokud jde o zuby, rozhodující je výběr správného bronzeru či tvářenky. Jakmile se obujete do příliš oranžových odstínů, vaše zuby budou vypadat rozhodně divněji než běleji. Ve většině případů je přirozený makeup klíčem ke zdravě vypadajícímu úsměvu. Vyzkoušejte bronzery s hnědými tóny, které zubům darují bílý odstín.

Zvýrazněte oči

Krásné oči a odvážné úsměvy jdou ruku v ruce. Výrazné oči vám pomohou odvést pozornost od žlutějších tónů v zubech. Pokud je právě zima, vyzkoušejte fialové, modré nebo stříbrné oční stíny. V letních měsících by to zas měly být zelené a tyrkysové odstíny.

Konturování je klíčové

Plně vypadající rty jsou klíčem k úžasnému úsměvu. Zdůrazněte linii úst, aby vaše rty získaly jasný tvar a váš úsměv zastaví kohokoliv. Doplňte tento vzhled s rtěnkou zbarvenou tmavšími barvami pro ještě větší efekt.

A máte to - s několika málo jemnými změnami, které můžete udělat ihned, získate úsměv, který oslňuje. Doplňte tyto tipy krásy okamžitou bělostí* a leskem, který pochází z použití Signal White Now Glossy Chic pro vzhled, který je dokonalý.

* Okamžitý optický bělící účinek je dočasný. Okamžitý optický bělicí efekt klinicky testován na vzorku 78 testovaných.

RYCHLÝ TIP

Vyberte červenou rtěnku s modrým podtónem. Vytváří pěkný kontrast s zuby, a ty pak vypadají ještě bělejší.


White teeth

Vaše Otázky Ohledně Zubní Péče

Najděte užitečné odpovědi na vaše otázky ohledně zubní péče v našem rádci, vytvořeném značkou Signal, rodinným expertem na zuby.

PŘEČÍST DALŠÍ ČLÁNKY