Skip to content
Existují jídla, která přispívají k zabarvení zubů nebo ke vzniku skvrn. Zjistěte, které z nich můžete omezit a přečtěte si naše tipy, jak získat zdravější a bělejší chrup.

" />
Různé způsoby jak bělit zuby

Různé způsoby jak bělit zuby

Většina z nás se cítí sebejistějšími s bělejšími zuby. Skvrny mohou být i známkou špatného zdraví. Výsledkem je, že bělení zubů se stalo jednou z nejoblíbenějších kosmetických stomatologických procedur po celém světě a na trhu je k dispozici několik produktů bělení na domácím trhu. Podívejme se na některé z nejběžnějších způsobů bělení.

Bělení zubní pastou

Použití některých bělicích zubních past je dobrý způsob, jak jemně bělit zuby, každý den. Vyzkoušejte Signal Whitening System nebo alternativně můžete vyzkoušet zubní pastu Signal White Now, která obsahuje modré pigmenty – kontrastují s bílým povrchem zubů a vytvářejí okamžitý bělicí optický efekt.

Domácí bělicí sady

Jsou to gely, které obsahují bělící činidla na bázi peroxidu. Poskytují cenově dostupnou alternativu k profesionálním postupům bělení zubů. Musíte se ujistit, že dentální podložka správně zapadá do vašich úst, protože bělící gel může unikat a dráždit vaše dásně. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým zubním lékařem - vytvoří vám vlastní podložku, abyste se vyvarovali poškození.

Profesionální bělení zubů

Ve srovnání s výrobky, které běžně koupíte, profesionální postupy bělení zubů obsahují vyšší dávku bělicích činidel, a proto jsou výsledky dramatičtější. Váš zubní lékař posuzuje vaše celkové orální zdraví, odstraní veškeré nánosy a poté aplikuje látku, která chrání dásně před poškozením během léčby. Vzhledem k závažnosti skvrn, možná budete potřebovat až tři schůzky k dokončení procedury.

Jakmile jste absolvovali bělící ošetření, budete muset pokračovat v běžném každodenním čištění zubů i mezizubních prostorů a opláchnutí jako obvykle k udržení dobrého orálního zdraví. Dejte vědět svému zubnímu lékaři, pokud začnete pociťovat citlivost zubů a podráždění dásní a dejte si přestávku - nezapomeňte, že vaše orální zdraví je na prvním místě.

RYCHLÝ TIP

Zkuste omezit kyselá jídla, které poškozují zubní sklovinu. Když sklovina oslabuje, odhaluje dentin, který je tmavší, takže zuby vypadají žlutě.


White teeth

Vaše Otázky Ohledně Zubní Péče

Najděte užitečné odpovědi na vaše otázky ohledně zubní péče v našem rádci, vytvořeném značkou Signal, rodinným expertem na zuby.

PŘEČÍST DALŠÍ ČLÁNKY